Площа прямокутника дорівнює 80 см.кв, а його ширина 8 см. Обчисли периметр такого прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Huseynov Kamil.

Ответ:

36 см

Пошаговое объяснение:

1) 80 : 8 = 10(см) - довжина

2) (8 + 10) * 2 = 36 (см) - периметр