3) У класі 35 учнів. з них 60% - хлопчики.На скільки більше хлопчиків, ніж дівчаток?


Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненко Богданочка.

Ответ:

За умовою, 60% учнів - це хлопчики. Щоб знайти кількість хлопчиків, ми можемо обчислити:

60% від 35 учнів = 0.6 x 35 = 21 учень

Отже, в класі є 21 хлопчик.

Щоб знайти кількість дівчаток, ми можемо відняти кількість хлопчиків від загальної кількості учнів:

35 учнів - 21 хлопчик = 14 дівчаток

Отже, в класі є 14 дівчаток.

Отвечает Антоненко Алина.

Знайдемо кількість хлопчиків:

35 \cdot \dfrac{60}{100}=35 \cdot \dfrac{3}{5}=7 \cdot 3=21

Тоді дівчат 35-21=14. Тому хлопчиків на 7 більше.