Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 7. Сума трьох з даних чисел дорівнює 24. Знайдіть трете

число.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Можно лучший ответ, пожалуйста

Отвечает Шихов Ваня.

Відповідь:

Позначимо чотири числа, середнє арифметичне яких дорівнює 7, як a, b, c і d. Тоді ми маємо:

(a + b + c + d) / 4 = 7

a + b + c + d = 28

Також нам дано, що сума трьох з цих чисел дорівнює 24. Без втрати загальності, нехай це будуть a, b і c. Тоді ми маємо:

a + b + c = 24

Залишається знайти четверте число d. Можна зробити це, віднявши від суми всіх чотирьох чисел суму перших трьох:

d = (a + b + c + d) - (a + b + c) = 28 - 24 = 4

Отже, третє число дорівнює c = 24 - a - b, а четверте число дорівнює 4.

Покрокове пояснення: нету