Обчисліть значення виразу А (2 Зверху 10 знизу) - С (2 Зверху 10 знизу)


Ответы на вопрос

Отвечает Черканов Макс.

Ответ:

Якщо я правильно розумію, ви маєте на увазі вираз, який виглядає так:

A = 2/10 - C = 2/10

Тоді, просто замінюємо А і С у формулі і отримуємо:

(2/10) - (2/10) = 0

Таким чином, значення виразу А (2 Зверху 10 знизу) - С (2 Зверху 10 знизу) дорівнює нулю.

Пошаговое объяснение: