Знайди діаметр кола, якщо його радіус дорівнює 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Денис.

Відповідь:

Діаметр кола дорівнює 14 см.

Покрокове пояснення:

Формула знаходження діаметру: D= 2*R.

Оскільки у нас відомий радіус, то: D=2*7=14(см).