Знайти середнє арифметичне чисел 4,2 і 1,8 будь ласка швидкоо


Ответы на вопрос

Отвечает Городницкая Лада.

Ответ:

.............

3

Пошаговое объяснение:

(4,2+1,8)÷2=6÷2=3

Отвечает Клочкова Дарья.

Ответ:

щоб знайти середнє арифметичне чисел, треба додати групу цих чисел, і поділити на їх кількість.

Пошаговое объяснение:

4,2 + 1,8 / 2 = 6

Середнє арифметичне чисел- 6