Маса 10 кролів така як 4 індиків. Кріль легший за індика на 3кг. Яка маса індика. P.s. Потрібне

повне розв язання.

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Варя.

Відповідь:

Маса кроля: 2 кг.

Маса індика: 5 кг.

Покрокове пояснення:

Позначимо як Х кг. - масу кроля, у такому разі маса індика дорівнює ( Х + 3 ) кг. Маємо рівняння:

10 × Х = 4 × ( Х + 3 )

10Х = 4Х + 12

10Х - 4Х = 12

6Х = 12

Х = 12 / 6 = 2 кг. - маса кроля.

2 + 3 = 5 кг. - маса індика.