Дано квадрат зі стороною 5 см. Знайди 36% площі цього квадрата.


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутова Ирина.

S=5^2=25 (см²) - площа квадрата

0,36S=0,36*25=9 (см²) - 36% площі цього квадрата