1. Знайти середнє арифметичне чисел 15 і 27. A) 15 Б)21 B) 27 T)42 пошагова


Ответы на вопрос

Отвечает Ахманаев Степан.

Щоб знайти середнє арифметичне двох чисел, потрібно їх додати та розділити на 2. Отже:

(15 + 27) / 2 = 42 / 2 = 21

Середнє арифметичне чисел 15 і 27 дорівнює 21. Відповідь: Б) 21.

Отвечает Солонец Алексей.

Відповідь:

Б)21

Покрокове пояснення:

1) 15 + 27 = 42

2) 42: 2 = 21