14,7-3(0,008+0,992)(50,6-1,4).


Ответы на вопрос

Отвечает Надеева Карина.

Ответ: Отже, результат виразу 14,7 - 3(0,008 + 0,992)(50,6 - 1,4) дорівнює -132,9.

Пошаговое объяснение:

Давайте розкриємо дужки та виконаємо обчислення за кроками:14,7 - 3(0,008 + 0,992)(50,6 - 1,4)


1) Спочатку виконаємо операції в круглих дужках:0,008 + 0,992 = 150,6 - 1,4 = 49,2


2) Підставимо значення назад у вираз:14,7 - 3(1)(49,2)


3) Виконаємо множення:3(1)(49,2) = 3 * 1 * 49,2 = 147,6


4) Підставимо значення назад у вираз:14,7 - 147,6


5) Виконаємо віднімання:14,7 - 147,6 = -132,9