Помогите пожалуйста На 3 костюма і 4 сукні витратили 19 метрів тканини. На 3 костюми та 6 суконь

витратили 24 метрів тканини. Скільки тканини треба на 1 сукню і 1 костюм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маратканов Ростислав.

Ответ:на 1 костюм потрібно 3 метри тканини, а на 1 сукню - 2,5 метри тканини.

Пошаговое объяснение:

Позначимо кількість тканини, яка потрібна на 1 костюм як "к", а на 1 сукню як "с". Тоді можемо записати систему рівнянь на основі витрат тканини:

3к + 4с = 19 3к + 6с = 24

Віднімемо перший рівень від другого, щоб усунути:

(3к + 6с) - (3к + 4с) = 24 - 19

Отримаємо:

2с = 5

Тому:

с = 2,5

Тепер можна підставити будь-який з початкових рівнів, наприклад, у перший:

3к + 4с = 19 3к + 4(2,5) = 19 3к + 10 = 19 3к = 9 к = 3

Отже, на 1 костюм потрібно 3 метри тканини, а на 1 сукню - 2,5 метри тканини.

Отвечает Сереброва Анжелика.

Відповідь:

1 костюм потрібно 3 метри тканини, 1 сукню потрібно 2.5 метри тканини.
Пояснення:
3x + 4y = 19

3x + 6y = 24
використовуємо метод елімінації
(3x + 4y) - (3x + 6y) = 19 - 24
-2y = -5
y = 5/2 = 2.5
підставляємо
3x + 4(2.5) = 19

3x + 10 = 19

3x = 19 - 10

3x = 9

x = 9/3 = 3