Гонщик їхав три години зі швидкістю 120км\год і годину зі швидкістю 40км\год.Знайдіть швидкість

автомобіля під час гонки

Ответы на вопрос

Отвечает Ольта Катя.

Ответ:

110 км / год

Пошаговое объяснение:

1) 120 * 2 = 240 км. - проїхав за 2 години.

2) 90 * 1 = 90 км. - проїхав за годину.

3) 240 + 90 = 330 км. - весь шлях.

4) 2 + 1 = 3 год. - весь час у шляху.

5) 330 : 3 = 110 км / год - середня швидкість.