517°. Закінчіть речення: - 1) Якщо 50 % становлять 18 кг, то 100% ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

Якщо 50 % становлять 18 кг, то 100% — 36 кг

Пошаговое объяснение:

Маємо пропорцію:

50%     —     18 кг

100%    —    ? кг

х = 100 × 18 ÷ 50 = 1800 ÷ 50 = 36 кг