За альбом для малювання Данило заплатив 24% усіх своїх грошей,за фарби -64%,а решту 27 грн- за

олівці.Скільки гривень мав Данило?

Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Илья.

Ответ:

225 гривен изначально было у Данилы

Пошаговое объяснение:

1) 24+64=88% всех денег потратил Данила

2) 100-88=12% денег у него осталось

3) 27:12=2,25 грн равен 1%

4) 2,25*100=225 гривен изначально было у Данилы