Висота конуса дорівгює 12 см, а радіус складає 2/3 висоти. Тоді об'єм цього конуса дорівнює СМ3 ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Соня.

Ответ:

Розглянемо формулу об'єму конуса: V = 1/3 * π * r^2 * h, де r - радіус конуса, h - його висота.

За умовою задачі висота конуса дорівнює 12 см, а радіус становить 2/3 висоти, тобто r = 2/3 * 12 см = 8 см.

Тоді, за формулою, об'єм конуса буде:

V = 1/3 * π * (8 см)^2 * 12 см ≈ 804,25 см^3.

Отже, об'єм цього конуса становить приблизно 804,25 кубічних сантиметрів.