Помогите, ето не срочно: Знайди всі такі числа р, щоб р і р + 17 були простими числами


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Пошаговое объяснение:

Простое число - это число которое делится только на себя и на единицу.

р = 2

р + 17 = 2 + 17 = 19 - простое число

Отвечает Манохова Виолетта.

Щоб число було простим, воно повинне мати два дільники: 1 і саме число. Таким чином, щоб числа р і р + 17 були простими, потрібно, щоб ні одне з цих чисел не було кратним будь-якому числу, окрім 1 і самих себе.

Перевіримо, які числа можуть бути такими простими числами р:

Якщо р = 2, то р + 17 = 19, обидва числа є простими.

Якщо р = 3, то р + 17 = 20, друге число не є простим.

Якщо р = 5, то р + 17 = 22, друге число не є простим.

Якщо р = 7, то р + 17 = 24, друге число не є простим.

Якщо р = 11, то р + 17 = 28, друге число не є простим.

Якщо р = 13, то р + 17 = 30, друге число не є простим.

Якщо р = 17, то р + 17 = 34, друге число не є простим.

Якщо р = 19, то р + 17 = 36, друге число не є простим.

Отже, є всього одна пара чисел, що задовольняє умову - це пара (2, 19).