Знайдіть найбільше та найменше значення функції на вiдрiзку Найдите наибольшие и наименьшие

значение функции на отрезке1)f(x)=2x²+3x²-12x+1   (0;3) 2)f(x)=x³-2x|x-2|      (0;3) Помогите пожалуйста! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Финогеева Дарья.

f'(x) = 4x - 12

Знаходимо критичні точки, при яких f'(x) = 0:

4x - 12 = 0

x = 3

Також перевіримо значення функції в кінцях відрізка:

f(0) = 1

f(3) = 28

Отже, найменше значення функції на відрізку [0, 3] дорівнює 1, а найбільше - 28.

Для того, щоб знайти найбільше та найменше значення функції f(x) на відрізку [0, 3], спочатку розіб'ємо відрізок [0, 3] на дві частини: [0, 2] та [2, 3]. Далі знайдемо функцію f(x) на кожній з цих частин.

На відрізку [0, 2], знак модуля |x-2| дорівнює від'ємному значенню, тому:

f(x) = x³ - 2x*(-x+2) = x³ + 2x² - 4x

f'(x) = 3x² + 4x - 4

Знаходимо критичні точки, при яких f'(x) = 0:

3x² + 4x - 4 = 0

x = (-2 ± √10) / 3

Також перевіримо значення функції в кінцях відрізка:

f(0) = 0

f(2) = -8

Отже, на відрізку [0, 2] найменше значення функції дорівнює -8, а найбільше може бути досягнуте у одній з критичних точок, які знаходяться за межами відрізка.

На відрізку [2, 3], знак модуля |x-2| дорівнює додатньому значенню, тому:

f(x) = x³ - 2x*(x-2) = -x³ + 4x² - 4x

f'(x) = -3x² + 8x - 4

Знаходимо критичні точки, при яких f'(x) = 0:

-3x² + 8x - 4 = 0x

Отвечает Корнеева Света.

Ответ:

дай лучший ответ пж

Пошаговое объяснение: