Ремоги. 4. Половина від половини задуманого числа дорівнює 80. Яке число було задумано?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Александр.

Ответ:320

Пошаговое объяснение:

Половина задуманого числа це дві половини половини задуманого числа (80*2=160)це тільки половина задуманого числа, а щоб узнати задумане число потрібно помножити одну половину на 2 (160*2=320)

Отвечает Stepanova Margo.

Ответ:

320

Пошаговое объяснение:

Задуманное число — х

Половина задуманного числа — 1/2х

1/2 * 1/2х = 80

1/4х = 80

х = 80 : 1/4

х = 80 * 4/1

х = 320/1

х = 320

Задуманное число = (х) = 320