Згідно статті 47 Житлового кодексу України норма жилої площі встановлюється у розмірі 13 квадратих

метрів на одну особу. Сім'я Петренко, яка складається із 3-х осіб, має у користуванні квартиру. Визначте яка площа припадає на 1 члена сім’ї у цій квартирі, якщо одна кімната має довжину 5,7 м, ширину 4,6 м, 2-га кімната – довжину 4,3 м, ширину 4,5 м. Чи потребує ця сім'я поліпшення житлових умов?

Ответы на вопрос

Отвечает Алимаханов Нурлыхан.

Ответ:

Згідно зі статтею 47 Житлового кодексу України, норма жилої площі на одну особу становить 13 квадратних метрів. Таким чином, для цієї сім'ї, яка складається з 3-х осіб, необхідна жила площа складатиме:

3 людини * 13 м² / людину = 39 м²

Для визначення площі на 1 члена сім’ї у цій квартирі, необхідно обчислити загальну площу квартири та розділити її на кількість осіб:

Загальна площа квартири = площа 1-ї кімнати + площа 2-ї кімнати площа 1-ї кімнати = 5,7 м * 4,6 м = 26,22 м² площа 2-ї кімнати = 4,3 м * 4,5 м = 19,35 м² Загальна площа квартири = 26,22 м² + 19,35 м² = 45,57 м²

Площа на 1 члена сім’ї у цій квартирі: 45,57 м² / 3 = 15,19 м²

Оскільки отримане число більше законодавчої норми 13 м² на одну особу, то ця сім'я не потребує поліпшення житлових умов.