ВВ одній школі хлопці становлять 53% усіх учнів. Скільки учнів навчаються у школі, коли відомо, що

дівчат на 15 менше, ніж хлопців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Глеб.

Ответ:

250 учеников всего в школе

Пошаговое объяснение:

1) 100-53=47% учеников составляют девочки

2) 53-47=6% мальчиков больше чем девочек

3) 15:6=2,5 ребенка равен 1%

4) 2,5*100=250 учеников всего в школе