Спростіть вираз -0,5m . 20n i знайдіть його значення, якщо m=-2, n=-1/2 СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 80

БАЛЛОВ!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Guseynova Narmina.

Ответ:

-10

Пошаговое объяснение:

-0,5m * 20n = (-0,5 * 20) * m * n = -10 * m * n = -10mn

m = -2; n = -1/2

-10mn = -10 * (-2) * (-1/2) = 20 * (-1/2) = -20/2 = -10