10. У воді об'ємом 160 мл розчинили купрум сульфат масою 60 г. Яка масова частка солі в розчині?

бистро​

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушный Влад.

160 мл = 160 г

m(раствора) = 160 + 60 = 220 г

w=m(вещества)/m(раствора)×100%

w = 60/220×100% = 27%

Ответ: 27%