Знайди 3/5 від 2 м. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Данил.
Щоб знайти 3/5 від 2 м, потрібно помножити 2 м на дріб 3/5:

(3/5) * 2 м = (3 * 2 м) / 5 = 6 м / 5

Отже, 3/5 від 2 м дорівнює 6 м / 5.
Отвечает Скрипникова Дарья.

Ответ:

1,2 м

Пошаговое объяснение:

Переведемо 2м у см:

2*100=200см

Знайдемо 3/5 від 200:

200/5*3=120см

Переведемо 120 см у м:

120 см = 1,2м