73. У двох дехах заводу працює 1200 робітників. Із них 55 % працюють у першому цеху. Скільки

робітників працюють у другому цеху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Варнина Дарья.

Ответ:

Якщо у першому цеху працює 55% всіх робітників, то у другому цеху працює 45% (100% - 55%) всіх робітників.

Для знаходження кількості робітників у другому цеху використаємо пропорцію:

45% робітників у другому цеху = (45/100) * 1200

Розрахуємо:

45/100 = 0.45

0.45 * 1200 = 540

Отже, у другому цеху працює 540 робітників.