У двох кошиках разом 34 яблука, причому у першому кошику на 6 яблук меньше нижу другому. Скильки

яблук у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Комар Владимир.

Ответ:

28 і 6

Пошаговое объяснение:

1)34-6=28(ябл) у першому кошику

Відповідь: у першому кошику 6 яблук а в другому 28 яблук.

Отвечает Хайдаршина Полина.

Ответ:

20 и 14  

Пошагово  

20 на 6 больше 14

получаеться что 20+14=34