Марко та Стефі вирушили у подорож до Азії, та придбали дуже багато екзотичних фруктів, в тому числі

і три коробки манго, загальна маса котрих складала 6 кг. Відомо, що перша 2 цілих 9/30 коробка містить 2 кг манго, а друга коробка - на 5/30 кг більше, ніж перша. Скільки кілограмів манго було у третій коробці? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Відповідь:1.2333 кг.

Покрокове пояснення:

Ми знаємо, що перша коробка містить 2 кг манго, що становить 2 + 9/30 кг. Змінимо дробову частину на десятковий запис: 9/30 = 0.3. Тому перша коробка містить 2 + 0.3 = 2.3 кг манго.

Загальна вага трьох коробок манго становить 6 кг. Тому вага третьої коробки можна знайти, віднявши ваги перших двох коробок від загальної ваги:

6 - (2.3 + 2.4667) = 6 - 4.7667 = 1.2333 кг.