5. (1 бал) Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 6 см, 8 см, 0,5 см. Б) 24 СМ3 B)

55 см3 Г) 110 см3 A) 14,5 см3 СРОЧНОООО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Лиза.

Ответ:

V=abc

6*8*0.5=24cm3

Отвечает Зенков Саша.

Ответ: Б) 24 СМ3.

Пошаговое объяснение:

Об’єм прямокутного паралелепіпеда можна обчислити за формулою

V = a · b · h, де a, b та h - довжина, ширина та висота відповідно

1. Таким чином, об’єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 6 см, 8 см та 0.5 см дорівнює 6 * 8 * 0.5 = 24 см³1.

Відповідь: Б) 24 СМ3.