Срочно!!! 5. Яку масу має метан (СН4) кількістю речовини Змоль? Який об'єм займає ця порція газу?

о​

Ответы на вопрос

Отвечает Колотов Вадим.

Ответ:

m(CH4)=n(CH4)*M(CH4)=3 моль*16г/моль=48г

V=Vm*n=22.4 л/моль*3 моль=67,2 л

Объяснение: