5. Знайди швфдкість велосипедиста який проїхав 125км за 5 годин ?


Ответы на вопрос

Отвечает Білецька Діана.

Відповідь:

Користуйся

Покрокове пояснення:

V=S/t

V=125/5=25 км/год