3x=6x-27 помогитеееее


Ответы на вопрос

Отвечает Кобызький Михаил.

Щоб розв'язати це рівняння, спробуймо перегрупувати його таким чином, щобі всі змінні х з'явилися на одній стороні, а константи на іншій стороні:

3x - 6x = -27

(-3x) = -27

Тепер поділимо обидві сторони рівняння на -3:

(-3x) / (-3) = -27 / (-3)

x = 9

Отже, рішення рівняння 3x = 6x - 27 є x = 9.

Отвечает Котов Егор.

Ответ:

3x-6x=-27

-3x =-27

x=-27:(-3)

x=9