Знайди площу квадрата, периметр якого дорівнює 18,4 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.

Ответ:

S=21.16 м2

Пошаговое объяснение:

Виконаємо дії по порядку:

1. Даний периметр квадрата P = 18,4 м

2. За формулою периметра квадрата P = 4*a, де a - довжина сторони квадрата

3. Підставивши значення периметра в формулу отримаємо:

18,4 = 4*a

4. Вираховуємо a:

a = 18,4/4 = 4,6 м

5. Площа квадрата S = a^2, де a - довжина сторони

S = 4,6^2 = 21,16 м2

Отже, площа квадрата з периметром 18,4 м дорівнює 21,16 м2