Функцію задано формулою f(x)=4x-27. знайдіть f(-12). СРОЧНО!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кротенко Полина.

Ответ  

f(x)=4x-27. Щоб знайти f(-12), потрібно підставити -12 замість x у формулу f(x). Отже, f(-12) = 4*(-12) - 27 = -48 - 27 = -75.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Шимко Рома.

Відповідь:

Щоб знайти значення функції f(-12), підставимо -12 вмісце x у формулу f(x):

f(-12) = 4*(-12) - 27

Здійснюємо обчислення:

f(-12) = -48 - 27

f(-12) = -75

Отже, f(-12) = -75.

Покрокове пояснення: