Срочно!!! На трьох полицях 130 книг. На другій полиці у 3 рази більше книг, ніж на першій, а на

третій - на 10 книг менше, ніж на другій. Скільки книг на третій полиці? и еще На відрізку АВ довжиною 24 см вибрана точка К так, що АК= 18 см, і точка М так, що ВМ = 20 см. Знайдіть довжину відрізка КМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Джафаров Эльдар.

Ответ:

всего-130 к.

1полка-х

2полка-3х

3полка-3х-10

х+3х+3х-10=130

7х-10=130

7х=130+10

7х=140

х=140÷7

х=20 -1 полка

3×20=60 -2полка

60-10=50 -3 полка

20+60+50=130

Ответ: на 3 полке 50 книг.

2.

АВ=24см

АК=18см

ВМ=20см

КМ=?

(18+20)-24=38-24=14 см.

Ответ: КМ=14 см.