У трикутнику ABC сторона AB - 12 см, висота СМ проведена до цієї сторони - 7 см. Обчисліть площу

трикутника. Срочно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Валера.

Ответ:

S=a×b

S=12×17

S=84 (см²)

Отвечает Кенжебаев Мади.

ТЕОРІЯ:

площа трикутника дорівнює стороні помноженій на висоту проведену до цієї сторони

РОЗВ'ЯЗАННЯ:

12 7 = 84см²

ВІДПОВІДЬ:

84см²