З дроту завдовжки 63 см зробили 9 однакових цвяхів. Скільки цвяхів можна зробити з дроту завдовжки

30 см, якцо довжина кожного цвяха буде на 2 см коротша ?

Ответы на вопрос

Отвечает Базарбай Айдос.

63:9=7 (см)
2) 7-2=5(см)
3)30:5=6(цв)