пж помогите шыгармашылык жумыс 4 сызба бойынша есептер курастыр жане оларды шыгар а) 90км/саг 3сағ

70км/саг 220 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Синипостолова Анастасия.

Ответ:

V=90км сағ

V=70км сағ

t=3сағ

S1=220км

S2=?км

Ш:90-70=20

20×3=60

60+220=280

Ж:арақашықтығы 280км

Пошаговое объяснение:

сегодня проходили