696. (Қытай, б. з. II ғ.). Жабайы үйрек Оңтүстік теңізден Солтүстік теңізге дейін 7 күн ұшады.

Жабайы қаз Солтүстік теңізденОңтүстік теңізге дейін 9 күн ұшады. Жабайы үйрек пен жабайықаз бір уақытта ұшса, олар неше күннен кейін кездеседі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Айлин.

Ответ: 3 бүтін 15/16

1/7 + 1/9 = 16/63

1 / 16/63 = 63/16 = 3 бүтін 15/16 күнде кездеседі

Пошаговое объяснение: