Коротку умову до задачі можна?Будь ласка Ігрова приставка коштувала 360 грн.Потім ціну було

знижено на 1/4 початкової.Яка нова ціна приставки?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анастасия.
Начальная цена = 360 грн
новая цена = ?, на 1/4 меньше ↑ (стрелка к верхней строке условия)

Решение:
1) 360 * 1/4 = 360/4 = 90 (грн) - скидка
2) 360 - 90 = 270 (грн) - новая цена
Ответ: 270 грн.