Є сталь двох сортів з вмістом нікелю 5% і 40%. Скільки сталі кожного сорту потрібно взяти, щоб

після переплавки отримати 140 тон сталі з вмістом нікелю 30%

Ответы на вопрос

Отвечает Галявиев Радис.

Ответ:

5% 40 тонн

40% 100 тонн

Пошаговое объяснение:

системка:

x+y=140

(0.05x+0.4y)/(x+y)=0.3

y=140-x

(0.05x+0.4*(140-x))/(x+140-x)=0.3

(0.05x+56-0.4x)/140=0.3

-0.35x+56=0.3*140

-0.35x+56=42

-0.35x=42-56

-0.35x=-14

x=-14/(-0.35)

x=40

y=140-40=100