степан задумав число.якщо до цього числа додоти 50 и отриману суму видняти вид числа 300то

дистанемо150.яке число задумав степан.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорченко Наталья.
Я думаю так решение 400+50=450-300=150.задумав стапан.
Отвечает Ревин Арсений.
Нехай задумане число х. Складемо і розв'яжемо рівняння:
300-(х+50)=150
300-х-50=150
250-х=150
х=250-150
х=100