При якому значенні а рівняння (а+5)х=4+3а має корінь, що дорівнює числу 4????помогите срочно пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

х = 4 - корень уравнения

(а + 5) · 4 = 4 + 3а

4а + 20 = 4 + 3а

4а - 3а = 4 - 20

а = - 16

Вiдповiдь: при а = (-16).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Проверка:

(-16 + 5) · х = 4 + 3 · (-16)

- 11 · х = 4 + (-48)

- 11 · х = - 44

х = - 44 : (-11)

х = 4 - корень уравнения.