У ящику лежать 10 білих і кілька чорних кульок.Скільки чорних кульок у ящику, якщо ймовірність

витягнути чорну дорівнює 3/8?

Ответы на вопрос

Отвечает Khomichuk Valeriya.

Ответ:

В ящике 6 чёрных шариков.

Пошаговое объяснение:

Решение:

Узнаем часть белых шариков:

1) 1-\frac{3}{8}=\frac{8}{8}-\frac{3}{8}=\frac{5}{8}

Узнаем разницу:

2) \frac{5}{8}:\frac{1}{8}=5 ( раз ) - разница.

Узнаем \frac{1}{8}:

3) 10 : 5 = 2 ( ш. ) - \frac{1}{8}.

Узнаем разницу:

4) \frac{3}{8}:\frac{1}{8}=3 ( раза ) - разница.

Узнаем количество чёрных шариков:

5) 2 * 3 = 6 ( ш. ) - количество чёрных шариков.

УДАЧИ! ОБРАЩАЙТЕСЬ!

Отвечает Каримов Миша.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

нехай чорних кульок-х тоды 10+х всього кульок Ймовырнысть витягнути чорну кульку становить  x/(10+x)=3/8

8x=3(10+x)

5x=30

x=6