У парку-140 зелених насаджень. З них30-кущі,а решта-дерева.Посадили ще 2 ряди лип по 10 дерев у

кожному.Скільки всього дерев росте у парку? Як написати умову задачи? Будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Петр.

В парку - 140 насаджень

Кущі - 30 шт

Досадили - 2 ряди по 10 дерев

Дерева - ?



140-30=110 дерева

2*10= 20 дерев

110+20= 130 дерев


Відповідь: 130 дерев



Отвечает Хайрединова Мавика.
1) 140-30=110, дерев у парку
2) 10*2=20, досадили дерев
3) 110+20=130 дерев росте у парку