Одна сторона трикутника 24 см а друга сторона 18 см більша за першу, а третя у 2 рази менша ніж від

другої.Знайдіть пириметир трикутника Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лиза.

Пошаговое объяснение:

1) 24+18=42(см)-вторая сторона

2) 42÷2=21(см)-третья сторона

3) Р=24+42+21=87(см)