1) х: 8/9=9/13 2) 7 1/5: х=9/10


Ответы на вопрос

Отвечает Тяско Юра.
1) х=9/13*8/9
х=72/117
2) переводимо правильний дроб в неправильний: 7 1/5=36/5
х=36/5:9/10=36/5*10/9=360/40=9
(при діленні дробів множимо на обернений дріб)