У миші тричі на рік з'являються мишенята. Навесні народилося 6 мишенята, улітку - 8, а решта -

восени. Скільки мишенят народилося восени, якщо всього за рік у миші з'явилося 24 малюки?

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Егор.
6+8= 14 мишей
24 - 14= 10 мишей
Отвечает Кот Елизавета.
24 - 6 -8 = 10 мышей
Все просто, учись)))
Ответ : 10 мышей)))