у двох одинакових шафах стоит 24 книги у перший шафи на кожний полици стоить по 4 книги а вдругий

по 2 книжки скильки полиць у двох шафах разом

Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Нарек.
1.4+2=6/кн/-стоять на одній полиці
2.24/6=4/п/-полиці у кожній шафі
3.4*2=8/п/-полиць у двх шафах разом