Відстань між пристанями 378 км . Скільки часу буде потрібно теплоходу ,щоб пропливти цю відстань у

низ по ріці ,якщо його власна швидкість дорівнює 24 км/ год,п швидкість течії річки - 3 км/ год?

Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

1) 24 + 3 = 27 (км/ч) - скорость катера вниз по течению реки;

2) 378 : 27 = 14 (ч) - столько времени потребуется.

Выражение: 378 : (24 + 3) = 14.

Вiдповiдь: 14 годин.

Отвечает Ілюк Вова.

Ответ

1) 24 + 3 = 27 (км / год) - швидкість катера вниз за течією річки;

1) 24 + 3 = 27 (км / год) - швидкість катера вниз за течією річки; 2) 378: 27 = 14 (ч) - стільки часу буде потрібно.

1) 24 + 3 = 27 (км / год) - швидкість катера вниз за течією річки; 2) 378: 27 = 14 (ч) - стільки часу буде потрібно. Вираз: 378: (24 + 3) = 14.

Вiдповiдь: 14 годин.