Призерам олімпіади з математики стали учні трьох шкіл, до того ж призери з першої школи становлять

20% призерів другої, а призери третьої школи - 50% призерів першої школи. Скільки переможців навчається у кожній школі, якщо в трьох школах разом їз 39 учнів?

Ответы на вопрос

Отвечает Полипонцева Полина.
Призерів у другій школі х
у першій школі 0,2х
у третій школі 0,2х*0,5= 0,1х
всього 39
складемо рівняння
х+0,2х+0,1х=39
1.3х=39
х=39:1,3
х=30 призерів у другій школі
30*0,2=6 у першій
30*0,1=3 у третій
============================