батько отримав премію 5/9 якою було витрачено на придбання телевизора а 1/6 на придбання мобильного

телефона.Після цього залишилося 1500 грн. Визначте розмір премии Помогите пожалуста, зарание спасибо!!!!)))

Ответы на вопрос

Отвечает Золоторёва Кристина.
1 - вся премия
5/9+1/6=10/18+3/18=13/18 (потратили всего)
1-13/18=5/18 (осталось), но осталось 1500 грн, значит:
1500 грн : 5/18=5400 грн
Ответ: размер премии - 5400 гривен